O Firmie

Firma R/S Budownictwo

powstała na bazie wieloletniego doświadczenia właściciela – Roberta Skrzypkowskiego, wypracowanego podczas realizacji kontraktów na terenie województw podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Wśród wykonanych i zarządzanych na etapie realizacji inwestycji są zarówno czterogwiazdkowe hotele, pensjonaty, rezydencje, budynki użyteczności handlowej i publicznej, jak również inwestycje podlegające dofinansowaniom i rozliczeniom z projektów unijnych.

Wykonujemy wszelkie usługi budowlane (z własnego lub powierzonego materiału) począwszy od stanu surowego poprzez roboty wykończeniowe, a skończywszy, na zagospodarowaniu terenu.

Firma współpracuje z wieloma sprawdzonymi podwykonawcami oraz rzetelnymi dostawcami materiałów i urządzeń, co wpływa znacząco na konkurencyjność cenową i terminowość prac budowlanych. Prace realizowane są wedle wszelkich dostępnych technologii.

Od samego początku wśród priorytetów są rozwój i doskonalenie umiejętności pracowników. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu, dużej wiedzy i doświadczeniu, służą oni dla każdego klienta fachową radą na każdym etapie realizacji inwestycji.

Wszystko to sprawia, że R/S Budownictwo jest solidną firmą budowlaną, która sprosta każdemu zadaniu.

Dlaczego my?

 • 1

  Najwyższa jakość usług

  Zapewniamy optymalne wykorzystanie najwyższej klasy materiałów, odpowiednią organizację robót, stosowanie profesjonalnego sprzętu, optymalizację czasu pracy i kosztów.

 • 2

  Terminowa realizacja inwestycji

  Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo oraz sprawnie, wspierając się dużym, ponad dziesięcioletnim, doświadczeniem i wiedzą techniczno-budowlaną naszego zespołu.

 • 3

  Wyspecjalizowana kadra pracowników

  Zatrudniamy młodą, ale wyspecjalizowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży konstrukcyjno-budowlanej.

Partnerzy